Svatební ceník

2021


Každý má o svém svatebním dni naprosto jiné představy, proto vždy navrhuji setkání, abychom společně mohli probrat všechny varianty, které se nabízejí. Pro mě to představuje možnost poznat Vás a naladit se na „Vaši vlnu“. Pro Vás je to příležitost zjistit, jestli si budeme sedět i lidsky. Níže uvedené varianty mají posloužit pro představu o rozpětí ceny, ale nebráním se individuální domluvě. Řeknete mi, jak máte poskládaný svatební den, co je pro vás důležité a rozhodně to chcete mít zachyceno na fotografiích a jsem si jistý, že určitě najdeme tu pravou variantu na míru přesně pro Vás.

  • Máme jinou představu
  • ???
  • Nevyhovuje Vám ani jedna varianta?
  • Neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme ušít Vám focení na míru.

Fotografie v obou variantách budou reportážní formou zachycovat vše od příjezdu hostů na obřad a jeho průběh. Detaily, záběry svatebčanů a prostor, momentky, to vše tvoří kompaktní celek. Dostanete možnost prohlédnout si zpětně gratulace novomanželům, svatebčany na skupinových fotografiích. Výsadní místo vždy patří portrétům novomanželů v exteriéru i interiéru, kde se snažím dostat do fotografií jedinečnost toho okamžiku s nenuceností a uvolněností. Připravit nebo zajistit krásnou svatební tabuli není jednoduché, takže i fotografie svatební hostiny zde mají své místo. Varianta „Máte všechno…“ dává fotografovi prostor být u všeho podstatného od samého začátku, již od příprav nevěsty/ženicha. Je to příležitost ještě lépe splynout a zachytit ty opravdové momenty, atmosféru, která provází chvíle těsně před svatbou. Příjezd hostů nebo třeba chvíli, kdy se po dlouhé době potkají příbuzní, přátelé ze zahraničí, zdobení aut a také první okamžik, kdy se objeví nevěsta. Na fotografie svatební hostiny pak navážou záběry krájení dortu, házení kytice, prvního tance novomanželů a další zábavy. Dostane se i na reportážní fotografie nenadálých momentů, tanečních kreací, ohňostroje…

A můžete mít i něco navíc...


Co takhle předsvatební focení? Chcete se dobře bavit, rozproudit zábavu, o nic se nestarat a zároveň nabídnout svým hostům něco navíc? Umíme to. K super zábavě často napomůže i vybavený fotokoutek s druhým fotografem a okamžitým tiskem fotografií přímo na místě. Tato možnost je zajímavý doplněk pro Vaši svatební párty.

Další důležité informace:
Rezervace termínů je závazná až po podepsání smlouvy a složení předem domluvené finanční zálohy
Neupravené fotografie neposkytuji
Dodání upravených fotografií do 1 měsíce od svatebního dne
Každé svatební focení je podloženo smlouvou
Cestovné nad uvedenou vzdálenost je kalkulováno 3Kč/km